Yamadori 2014

User avatar
Giedrius
Posts: 393
Joined: 2013 May 16, 18:37

Re: Yamadori 2014

Post by Giedrius »

Oi kaip negerai, :/ išvažiuoju matyt į Panevėžį tai spėju negalėsiu prisijungti o obels taip norėjosi.. Reiks gal asmeninį Yamadori pasidaryti dar..
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Yamadori 2014

Post by Skirpstas »

Šį kartą neprisijungsiu, nes man jau savaitgaliai darbingi...
User avatar
Kaštonas
Posts: 1019
Joined: 2012 Sep 04, 19:24

Re: Yamadori 2014

Post by Kaštonas »

O aš irgi jau namie. ;)
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Yamadori 2014

Post by Kėnis »

Kaštone, tas "namie" gali būti daug kam neaiškus :D bet supratau, kad liksi be obelų šiais metais ;)
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Yamadori 2014

Post by Kėnis »

Na, vienas iš Aukštaitijos yamadorių etapų baigėsi. Oras puikus, bet sektis gali ne visur :) vienintelis fotoaparatas su išsikrovusia baterija. Tad nuotraukų mažoka, bet "užbaigtuvinė" kažkaip gavosi.
yamadori.JPG
Be to, man paukštelis (ir ne vienas) pakuždėjo, kad šį savaitgalį ne tik mes išsiruošėm į mišką, tad prašyčiau nesikuklinti, pasigirti, pasirodyti. Bendros nuotraukos čia, o apie atskiras medžių rūšis - jiems skirtose temose. Taip pat būtų smagu gauti jas elektroniniu paštu ([email protected]) su leidimu publikuoti svetainėje. Pamatysit, po keleto metų bus tikrai gera į jas pasižiūrėti ;)

Ačiū Giedriui ir Bonsai sodui, jau pasidalinusiems vaizdine skroblų medžiaga

Netruks, manau, atsirasti ir - juk auga tie prieš keletą metų atrasti medžiai ;)

Smagaus visiems likusio savaitgalio!
User avatar
BonsaiSodas
Posts: 136
Joined: 2013 Apr 01, 18:37

Re: Yamadori 2014

Post by BonsaiSodas »

Gaila, kad nepamatėme šio pranešimo, na nieko, kitą kartą.
Beje ar galima gauti automatnius pranešimus iš tam tikrų skilčių?
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Yamadori 2014

Post by Kėnis »

BonsaiSodas wrote:...Beje ar galima gauti automatnius pranešimus iš tam tikrų skilčių?
Galima.

Prisijungus reikia atsidaryti norimą temą ar forumą ir apačioje, pilkoje juostoje rasti nuorodą "Užsisakyti temą" ar "Užsisakyti forumą". Ją spustelt. Ir gausit visus pranešimus iš užsakytos temos ar forumo.

Mano manymu, tai labai pasiteisina su visu forumu "Renginiai", nes jei kas pradeda naują temą apie kokį nors renginį, elektroniniam pašte visada atsiras apie tai pranešimas per berods 15 minučių.

Atskirų temų užsiprenumeravimas kažkaip, man atrodo, neturi prasmės, nes ir taip siunčiami pranešimai apie naujus postus, jei toje temoje esat pasisakę.
BonsaiSodas wrote:Gaila, kad nepamatėme šio pranešimo, na nieko, kitą kartą...
O aš maniau, čia visi po skroblų išsikrovė ir suvargo... o pasirodo, kad ne... :)
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Yamadori 2014

Post by Kėnis »

Kiek ne į temą - užlėkiau šiandien į 2012, 2013 yamadorinius kirtimus. Žydi tos pačios šilagėlės. Kaip buvo trys kupsteliai, taip aplinkui jų ir nepadaugėjo. O šiaip kadagiai kažkaip nelabai po žiemos tą vasarinę spalvą įgauna, vis kažkokie nutriušę, išblukę, rusvai pageltę. Reiktų lietaus...
Silageles 2014-03-30 11.jpg
Silageles 2014-03-30 03.jpg
Silageles 2014-03-30 09.jpg
Silageles 2014-03-30 01.jpg
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Yamadori 2014

Post by Skirpstas »

Dėl lietaus, tai aš visada "už" ir kuo dažniau tai tuo man tik geriau. :D
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Yamadori 2014

Post by Kėnis »

Na, tema kaip ir išsemta. Kita stotelė - yamadori pasiruošimas kitiems metams. Bet tai jau pavasario pabaigai - vasaros pradžiai. Nors dalinai tai darėm ir praėjusių žygių metu. Tiek su skroblais, tiek su obelim.
User avatar
BonsaiSodas
Posts: 136
Joined: 2013 Apr 01, 18:37

Re: Tiesiog susitikimai

Post by BonsaiSodas »

Nu smagiai matosi pasėdėjot :) LIUKS . Mums šį kartą sidalyvauti nepavyko, bet kaip buvo pasakyta juk ne paskutinis kartas?
Beje nežinau ar čia vieta rašyti, jeigu ne tai administratorius kaip mat išmes iš šios temos :), bet parašysiu. Ką manote apie kirtavietės žvalgybą jamadoriams Nemenčinės plente, netoli nuo bonsaisodo buveinės? :) o paskui gal ir kokios kavos puodeliui prisėstume? :)
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Tiesiog susitikimai

Post by Skirpstas »

Tokio "renginio" laikas bent jau preliminarus numatytas?
Jaučiu, kad tai greičiausiai būtų koks savaitgalis, o man laisvadieniai būna tik savaitės vidury...
User avatar
BonsaiSodas
Posts: 136
Joined: 2013 Apr 01, 18:37

Re: Tiesiog susitikimai

Post by BonsaiSodas »

Na mums tik savaitgaliai arba po darbo valandų, tad kaip susiderinsime taip ir padarysime, jeigu ir šiokią dieną susirinkus 18 val dar šį tą spėtume nuveikti.
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Yamadori 2014

Post by Kėnis »

Kirtaviečių, gaisraviečių ir visų kitų gamtos kampelių žvalgyba - tai tikrai ne pasisėdėjimas kavinėje :)
Ar ta kirtavietė "šviežia", ar jau pradėjusi atželinėt? Kaip ir laikas jau toks, sakyčiau, vėlokas išsikasimams. Nebent kitiems metams apsižvalgyti.
Man savaitgaliai taip pat tampa užimti - vis gi vegetacijos sezonas ;) Antra vertus - temsta tai jau ne taip ir anksti.
User avatar
BonsaiSodas
Posts: 136
Joined: 2013 Apr 01, 18:37

Re: Yamadori 2014

Post by BonsaiSodas »

Kirtavietė jau pabuvusi, tad manau kitiems metams būtų gal ir įdomu apsižvalgyti.
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Yamadori 2014

Post by Kėnis »

O jūs nenorit palaukti, kol viskas sužaliuos ir aiškiai matysis, kas yra kas. Vis tiek dabar jau nelabai ką beišskastumėm. O kitiems metams pasižvalgyti gal geriau kai viskas sulapoje ir pradėję augti. Neseniai žvalgiausi pakelėje, tai dar ne visų kadagių gyvybingumas matosi, ir pušys dar kažkaip nesprogsta. Nekalbant jau apie lapuočius.
User avatar
BonsaiSodas
Posts: 136
Joined: 2013 Apr 01, 18:37

Re: Yamadori 2014

Post by BonsaiSodas »

tikrai galime dar luktelti :)
User avatar
Giedrius
Posts: 393
Joined: 2013 May 16, 18:37

Re: Yamadori 2014

Post by Giedrius »

Gal kada ir gyvatvorių yamadori? :D

Įkvėpimo šaltinis
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Yamadori 2014

Post by Kėnis »

Senų forzicijų gyvatvorę "išpeščiau" su malonumu :)
Post Reply