Vielos - ebay

Pirkimo, pardavimo, paieškų skelbimai
Kolektyviniai prekių užsakymai
Post Reply
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Vielos - ebay

Post by Skirpstas »

Sveiki,
Šiandien užmačiau, kad vėl ebay.de pasirodė etatinis vielų pardavėjas - Bonsai Corner.
Tačiau tik mačiau siūlant 4,5 mm vielą.
Jeigu kam pravers, tai mestelnu nuorodą:
http://www.ebay.de/itm/Bonsai-Draht-Alu ... 51b3b95206
User avatar
Taza
Posts: 257
Joined: 2012 Oct 02, 19:43

Re: Vielos - ebay

Post by Taza »

Man atrodo, kad dar kažkur pas mane Bookmarkuose mėtosi ta senoji nuoroda, kažkas yra sakęs, kad taip galima užsisakyti iš išesmės "neegzistuojančio" skelbimo. Jei rasiu būtinai pasidalinsiu.
User avatar
Kaštonas
Posts: 1019
Joined: 2012 Sep 04, 19:24

Re: Vielos - ebay

Post by Kaštonas »

Man pavasariui būtinai reiktų vielų. Kažkaip niekaip neprisiverčiu pats Paypal'ą užsisakyt. Na bet tai manau reikės padaryti iki naujųjų metų, o kitais užsisakyti ir vielas. Labai gerai, kad pasidalinate tokiomis nuorodomis.
User avatar
Taza
Posts: 257
Joined: 2012 Oct 02, 19:43

Re: Vielos - ebay

Post by Taza »

Tikiuos už reklamas bano negausiu :)))
http://www.ebay.de/itm/Bonsai-Draht-Alu ... 3ccacb8637 (nuorodą reikia nusikopijuoti į naršyklę, paspaudus iš šios žinutės, neveiks dėl vokiškų raidžių)
Vat šitas pernai imiau. ;) Man 500g su atsiuntimu išėjo ~32Lt
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Vielos - ebay

Post by Skirpstas »

Taza, o kaip ten galima užsisakyti, jeigu nėra jokio "užsakyti" aktyvaus "klavišo". Nebent galima el.paštu susisiekti su tuo pardavėju ir tartis, tačiau kaip suprantu tai draudžia ebay taisyklės. Nebent paklausi ar žada tokį 4 vielų rinkinį vėl pardavinėti :)
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Vielos - ebay

Post by Skirpstas »

Kėnis wrote:Nežinau, ar čia man taip rodo, ar visam eBay - visos vielos po 100-150 g. Bet kainos...

Vienintelį Vokietijoje padoresnį radau, kur po 0,5 kg už 10+ EUR parduoda. Ir tai likę trys mažiausi dydžiai.
Kažkaip su bonsai vielų pirkimu per eBay ne kokie laikai atėjo... Nors pamenu, kad savo visus vielų pirkimus dariau sausio-vasario mėnesyje, tai reikia tikėtis, kad pasiūlymai atsiras naujų metų pradžioje.
Margalapis
Posts: 6
Joined: 2018 Nov 09, 17:47

Re: Vielos - ebay

Post by Margalapis »

Seni postai, senos nuorodos. Iš kur šiais laikais perkat vielą?
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Vielos - ebay

Post by Kėnis »

Matyt niekas naujesnės ir neturi.
Beržas
Posts: 19
Joined: 2019 Apr 09, 14:22

Re: Vielos - ebay

Post by Beržas »

Margalapis wrote:Seni postai, senos nuorodos. Iš kur šiais laikais perkat vielą?
Nežinau, ar dar pravers, bet užsisakiau iš www.bonsai-shopping.eu (vokiška parduotuvė).
Kiek radau, tai kainos lyg ir geriausios (500g - 11,9 euro). Siuntimas Vokietijoje nemokamas perkant už 30 eurų ir daugiau. O į Lietuvą pigiai parveža pirkeu.lt :).

Jie prekiauja ir ebay, bet ten nesiūlo nemokamo siuntimo (bent jau neradau). Tiesa, visa svetainė vokiečių kalba, bet google chrome naršyklė viską puikiai automatiškai išverčia į anglų kalbą ir nėra problemų :)
Post Reply