Eglė - Picea

Atskirų rūšių auginimo ypatumai.
Post Reply
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Eglė - Picea

Post by Kėnis »

Toks nedidelis ruošinukas šį pavasarį kitam pavasariui.
2015-03-29_0733.jpg
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Eglė - Picea

Post by Skirpstas »

Tikrai geras egzempliorius ir visai tinka prie rimčiausio šių metų iškasto egzemlioriaus - paprastojo ąžuolo.
User avatar
Kaštonas
Posts: 1019
Joined: 2012 Sep 04, 19:24

Re: Eglė - Picea

Post by Kaštonas »

Ilga kelionė šios eglės būtų iki bonsai, bet jei tai pavyktų – darbas tikrai atsipirktų su kaupu. Jei neklystu tai kažką panašaus matėme pas KP, tik ten kitokia "picea" rūšis buvo. Na gal palyginau ir nevykusiai, bet manau supratot apie ką aš. Atrodo šis yamadori tikrai įspūdingai.
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Eglė - Picea

Post by Skirpstas »

Atsiprašau, bet ką per "picea" turėjai mintyje tikrai nesupratau ir kurią K.Ptakausko eglę turėjai mintyje? Būtų gerai kokią nors nuotrauką mestelti.
User avatar
Kaštonas
Posts: 1019
Joined: 2012 Sep 04, 19:24

Re: Eglė - Picea

Post by Kaštonas »

Sunkoką surasti nuotrauką būtų, nes ten tik ruošinys. Manau, kad Kėnis ją pamena, nes kartu tada ją ten ir matėme.
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Eglė - Picea

Post by Kėnis »

Mintyje laikyta tikriausiai ši:
ryto-rasos-sodas-102.jpg
Bet man regis, tai kiek kitoks bus variantas. ir dydžiu mano atrasta lenkia gal tris kartus, ir kamieno dvišakumas apačioje (nors viena atšaka greičiausiai taps negyva mediena). O dėl drevių tai net nepagalvojau. Mano aplinkoje daug drėgmės ir siautėja kelmučiai. Su tom drevėm gali būt vien problemos.
User avatar
Kaštonas
Posts: 1019
Joined: 2012 Sep 04, 19:24

Re: Eglė - Picea

Post by Kaštonas »

Čia tiesiog šiaip toks palyginimas buvo. Vaizduotė per ilgesnį laiką tuos vaizdus ganėtinai pakeičia, tai labai nenustebau pamatęs tokį skirtumą nuotraukoje.
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Eglė - Picea

Post by Skirpstas »

Tikrai dailus K.Ptakausko egzempliorius. Tačiau nuo Kėnio surasto yamadori skiriasi kardinaliai - kamieno išsilenkimas priešingas ir jo pasodinimo kampo pakeitimas tikrai nesutapatintų šių eglių. Tikrai bus įdomu pasižiūrėti šių medžių skirtumus po kokių 5 metų.
Post Reply