Juodoji keramika. Praktiniai užsiėmimai

User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Juodoji keramika. Praktiniai užsiėmimai

Post by Kėnis »

Vazonai išdegė, nė viens nepokštelėjo, ir bus ketvirtadienį vakare pas mane. Laukiu AŽ kaip kam patogiau pasiimti.
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Juodoji keramika. Praktiniai užsiėmimai

Post by Kėnis »

Kolektyvas atrodo taip:
visi.jpg

.
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Juodoji keramika. Praktiniai užsiėmimai

Post by Skirpstas »

Gražiai visi vazonai atrodo. Ir jau turiu viziją kokio noriu kito vazono, tik ką jame sodinčiau dar tikrai nežinau. :)
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Juodoji keramika. Praktiniai užsiėmimai

Post by Kėnis »

Ir gražiai, ir gerai gavosi. Ir išdegė be plėmų, ir blizgūs.
Yra keletas "nesklandumų", bet patys juos pamatysit, nes nuotraukose nelabai įžiūrimi. Nuostolių nėra.
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Juodoji keramika. Praktiniai užsiėmimai

Post by Skirpstas »

Ką turi galvoje sakydamas "nesklandumus"?
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Juodoji keramika. Praktiniai užsiėmimai

Post by Kėnis »

Na gerai, nesikankinam, išvardinsiu kurie pastebėti:
Skirpstas - vazono vidinėj pusėj du apie cm įtrūkimai. Gylis gal pusė mm, taigi, tereiks palašint klijų ir nieks nebesimatys.
Giedrius - gaila, bet kaip buvo tikėtasi - nesprogo :)) Bet nulėkė viena koja, ji rasta, beliks tik priklijuoti.
Kaštonas - vienos kojos "pirštai" nuskilo, bet vazonas laikosi stabiliai. "Pirštai" bus paieškomi bet jei ir neatsiras, tai dar gerai reik įsižiūrėt, kad pastebėt jog jų nėra.
Štai ir viskas. Mano manymu, tai dėmesio nevertos "vazoninės problemėlės".
Beje, apžiūrėjau dugnus iš vidaus - geriausias drenažas gavosi Kėkštui.
User avatar
Kaštonas
Posts: 1019
Joined: 2012 Sep 04, 19:24

Re: Juodoji keramika. Praktiniai užsiėmimai

Post by Kaštonas »

Šiaip vazonai tikrai puikiai išdegė. Grįžus reikės sugalvoti, ką į jį pasodinti... Nes bent jau dabar tikrai neįsvaizduoju. Iš bėdos atiduosiu mamos gėlėms, nes nepamenu, kad būčiau matęs tokį bonsai vazoną kur nors. Net nežinau kodėl prilipdžiau tas kojas. Yapč, kai pats mėgstu klasiką. O vienos kojelės galiuko nuskilimas tik smulkmena.
Kėkštas
Posts: 318
Joined: 2014 Mar 09, 20:53

Re: Juodoji keramika. Praktiniai užsiėmimai

Post by Kėkštas »

Atrodo gražiai, norisi greičiau pačiupinėti :)
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Juodoji keramika. Praktiniai užsiėmimai

Post by Kėnis »

Na, kas eis į paskaitą gruodžio 18 - galės tada juos pasiimti, kas ne - tai kaip rašiau anksčiau, laukiu info per AŽ kada ir kaip.
Kaštone, tu užmesk akį į granatų temą, kur nana granatmedžio nuotrauką esu įkėlęs, pabandyk įsivaizduot mažą apkibusį raudonais vaisiais medelį savo vazone ir "ilgų kojų klausimas" turėtų dingt :)
O šiaip tai dėl tų kojų tai pastebėjimas į kitą pusę: kai kojos trumpos ir vazonas žemas, o dar sienelė daugiau atlinkus į išore, tai pasislepia visi ornamentai. Ant aukštesnių kojelių labiau išryškinamas pats vazonas, kas, manau, nėra taip jau nesvarbu.
User avatar
Kaštonas
Posts: 1019
Joined: 2012 Sep 04, 19:24

Re: Juodoji keramika. Praktiniai užsiėmimai

Post by Kaštonas »

Tai jau ir nusprendžiau vos grįžęs kas bus pasodintas į šį vazoną, o su šiuo atveju tu visiškai teisus. Jau kelios dienos, kaip dabartinio nana granato plastmasinis vazonėlis yra įstatytas į šį su kojelėmis. Atrodo tikrai gerai, todėl pavasarį jis ir keliaus į šį vazoną. ;)
User avatar
Giedrius
Posts: 393
Joined: 2013 May 16, 18:37

Re: Juodoji keramika. Praktiniai užsiėmimai

Post by Giedrius »

Ech gaila nesprogo! :D na bent jau koja nusprogo. Juokauju :) tikrai neblogai gavosi, gal kiek daugiau blizgesio tikėjausi, bet čia turbūt nedarymas dviejų reljefo paviršių tai įtakojo. Reiks planuoti atsiėmimą :)
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Juodoji keramika. Praktiniai užsiėmimai

Post by Kėnis »

Aš tai jau ir suodžius nuploviau. Ir man atrodo, po geros "Fairy" terapijos jis blizga labiau.
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Juodoji keramika. Praktiniai užsiėmimai

Post by Skirpstas »

Nemažai trūkimų savo vazone radau ir tai šiek tiek nuvylė, tai galvoju, kad su pasipieštu vazono eskizu kreiptis į E.Paukštę, kad gamintų vazoną. Nors pats lipdymo užsiėmimas man labai patiko.
Post Reply