Pastebėta Lietuvoje

Pirkimo, pardavimo, paieškų skelbimai
Kolektyviniai prekių užsakymai
Post Reply
Piliete
Posts: 1
Joined: 2012 Sep 28, 22:46

Pastebėta Lietuvoje

Post by Piliete »

Laba,

Akropolio Ermitaže užtikau stendą bonsai auginimui / formavimui ir pan., berods ir tepalo mačiau. Tiesa kainų netyrinėjau - gal pravers :)
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kėnis »

Dėkui už informaciją.

Išskyriau pranešimą į atskirą temą. Nepavyko skgalvoti kažkokio universalaus pavadinimo. Bet "Pastebėta Lietuvoje" gal ir nusako esmę: informacija apie prekyboje pastebėtus medžius, įrankius, priemones...
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kėnis »

Šiandien apžiūrėjau tą stendą. Na, ką aš galiu pasakyti - daugiau pažintinis. Tikiuosi, tai laikina ir jis išsiplės. Nes susidomėjimas tuo stendu tikrai yra. Žmonės prieina ir gan smalsiai apžiūrinėja. Tik va - nėra kam jiems paaiškinti.

Kainos... Na, pvz., viela, siunčiantis ją iš Vikietijos, kainuoja 0,12 Lt už gramą, o Ermitaže išeina 0,38, t.y. kiek daugiau nei tris kart brangiau.
Įrankiai, siunčiantis juos komplekte iš Kinijos (ar JAV) - 20 Lt už vienetą (čia labai nekorektiškas suapvalinimas iš 10 dalių rinkinio), Ermitaže - 69 Lt.
Vazonas padėtas vienas - matyt dėl grožio.
Yra keletas substratų sudedamųjų dalių, akadamos nėra.
Bet šiaip tai man tas stendas paliko visai neblogą įspūdį. Turiu pasakyt, kad visas minusas tik šlubuojančioj reklmoj, tiksliau jos nebuvime. Pvz., aš jau faktiškai enbenaudoju sekatorių, o visas net gi sodo medžių žaizdas sutvarkau su gaubtom žnyplėm. Bet pasižiūrėjus į jas daugumai (didžiajai daugumai) yra visiškai neaišku, kam jos reikalingos.
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Skirpstas »

Mėginau rasti šį stendą, tačiau man nepasisekė... Kurioje tiksliai jis vietoje ten yra??
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kėnis »

Ermitažo oranžerijoje.
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Skirpstas »

Na va, galų gale ir aš radau tą stendą, bet vėl vos pro jį nepralėkiau. Toks nelabai žymus, o ir kainos kiek lengvai gelenčio... Viela tai greičiausiai perparduodama iš Kestučio Ptakausko... Mažas maišelis akadamos vos ne 40 Lt kainuoja - šokiravo labiausiai, kei iš Madzuchų galima didelį maišą jos įsigyti už 50 Lt.
Šiaip tai jeigu prekyba bus, tai manau, kad stendas plėstūsi, tik kainos tai baisokos...
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kėnis »

Žinai, kuo daugiau tuos augalus augini, tuo su tom kainom keisčiau. Ir kuo mažesnė pakuotė, tuo tos kainos sąlyginai didesnės. Man, kaip daug augalų auginančiam didelės pakuotės pasiteisina. Nusiperki, atsiveži ir ko nesunaudoji, numeti garažan. Bet jei augintojas neturi garažo ar daug augalų, tai vienas vargas tada, pvz., su 300 litrų durpių maišu, kai tau tereikia kokių 5-10 (kibirėlio) litrų. Taip ir čia. Jei tėra keletas medukų, gal ne toks jau brangus tas maišiukas akadamos. Bet jei pusšimčiui bonsų pirkt tokiomis kainomis, tai tada turi būt arba milijonierius, arba idiotas (arba ir tas, ir tas).

Kadangi vielų užsipirkau iš vokiečių ir esu labai jomis patenkintas (nors minkštumas tikrai vokiškas, bet kaina tai kompensuoja, ir dirbti visai smagu), žaizdų tepalo atsisiunčiau iš Japonijos tiesiai, o įrankius - iš Kinijos ir staliausirankiai.lt, tai man kaipo nieko ir nereikėjo. Bet negalėjau taip praeit pro šalį - įsimečiau kanumos. Valgyt neprašo, o su magnolijomis ar azalijomis bus galima ir išbandyt Lietuvos sąlygomis.
User avatar
Taza
Posts: 257
Joined: 2012 Oct 02, 19:43

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Taza »

Klaidžiodamas po Šiaurės miestelį užsukau į Žaliąjį centrą ir aptikau bonsai konteinerius. Jų ten yra įvairių dydžių ir spalvų (dominuoja mėlyna ir žalia) Negaliu pasakyti, iš kokio molio nudrėbti bet įspūdį tikrai labai neblogą paliko. O kainos nuo 15 iki 45lt, kiek užmačiau.

Pridedu nuotrauką
DSC_0300a-1393358970.jpg
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kėnis »

Kainos čia tų mažiukų tokios, ar didžiųjų? Jei didieji po 45, manau reik nupirkti juos visus :) Nes aš kiek prisimenu, tai didieji buvo nuo 100 lt. O atrodo jie tikrai gerai.
User avatar
Taza
Posts: 257
Joined: 2012 Oct 02, 19:43

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Taza »

Bijau sumeluoti, mažųjų kad ~15 lt, o didžiųjų negalėčiau pasakyti, ant greičio žiūrėjau. Beje, nuotrauka daryta prieš dvi savaites. ;-) Man įdomu, ar į juos būtų galima sodinti lauke žiemojančius augalus?
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kėnis »

Kažkada klausiau pardavėjos, tai neįsitikinusi atsakė, kad "greičiausiai ne". Kadangi ant etiketės nebuvo jokių firmos ženklų, tai ir pasitikrinti nebuvo galima. Nes tai, kad pagaminta Kinijoje, nieko nesako.
User avatar
Taza
Posts: 257
Joined: 2012 Oct 02, 19:43

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Taza »

Vat man truputį neramu, kad nusipirkus, poto gali tekti gailėtis, ne vien pinigų, bet ir medelio.. O pavasaris ateina..
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kėnis »

Šiandien ryte prasukau pro Liepkalnio Maximą, prie pat įėjimo - jautriosios mimozos. Atvežtos tikrai nesenai, šviežios, žydinčios. Maždaug 40 cm aukščio. Apžiūrėjęs įdėmiau, labai nustebau - kai kurių stiebas storesnis už mano nykštį, šakotos. Gali būt labai geras pasirinkimas kambarinių bonsų augintojams. Kaina 59 Lt, bet man pasirodė, kad augalas vertas šių pinigų.
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Skirpstas »

Prieš porą savaičių buvau Vilniaus Ermitare - persitvarkė, tai bonsai stendo jau nebemačiau. Matyt, nepasiteisino priemonės su žvėrišku antkainiu... O gal kas buvot ir tikrai tas stendas yra, tik kur nubogintas į kokį kampą??
User avatar
Taza
Posts: 257
Joined: 2012 Oct 02, 19:43

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Taza »

Stendas tikrai dar šį pirmadienį mačiau yra tik giliau pastatytas. Mėgstu vis pro ten praeiti ir pasižiūrėti ar kokių nuolaidų nėra tiems reikmenims. ;) Bet, deja...
User avatar
Taza
Posts: 257
Joined: 2012 Oct 02, 19:43

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Taza »

Jei kas dar neturite bonsai konteinerių, jų galite įsigyti Žaliajame centre su 25% nuolaida. Kiek akcija tęsis nežinau. :) Vat tokį prigriebiau:
Attachments
DSC_0395 (800x600).jpg
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kėnis »

Manau, ryt pas juos užsuksiu...
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kėnis »

Naujai internetinei parduotuvei BonsaiSodas.lt -

Kviečiu užsukti ir pasižvalgyti ;)
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Skirpstas »

Buvau šiand Ermitaže, į oranžeriją neužsukau, bet praeidamas mačiau, kad prie tarpdurio pastatyta klevukų kokios 4 rūšys - gal nevertėjo jum japoniškų klevų sėklų pirkti, o čia jau sodinukai gerai ūgtelėję... Kainos nepasakysiu....
Post Reply