Juodšilių popietės 2015

Post Reply
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Juodšilių popietės 2015

Post by Kėnis »

Pavasariniai pokyčiai įveikti, kas prigijo tą galima formuot, o kas ne - likviduot. Šiemet kol kas tik dvi Juodšilių popiečių dienos: birželio 24 (nuo 17.00 val) ir liepos 6 (laikas bus patikslintas). Laukiami visi norintys su savo medžiais. Tik neprisiplanuokime per daug ;)

Ir iš karto įkeliu Pavel Slovák formavimo pavyzdį 2014-ais Vroclave "eskizas-rezultatas", kurį aptarsime susitikimų metu:
01.jpg
09.jpg
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Juodšilių popietiės 2015

Post by Kėnis »

Kaip sakiau, taip ir buvo - nereikia prisiplanuoti per daug :D Nuotraukas sutvarkyti vakar tiesiog nebuvo jėgų - tad jos artimiausiu laiku, jei išvis bus ką dėt :)

Kad nepamirščiau, paminėsiu tik vieną faktą. Man visada buvo įdomu, kiek gi vielos tenka vienam medžiui. Tai va, vakar nuvielavau tris zyboldo obelis. Viena mažutė, kitos didesnės. Nuimtą vielą dėjau atskirai nuo kiekvieno medžio. Po to pasvėriau. Ir atitinkamai svarstyklės parodė 11, 36 ir 59 gramus. Būtent tiek buvo uždėta ant pirmą kartą suvieluotų, pernai iškastų yamadorinių obelų pirmajam skeletinių šakų suformavimui. Man kažkaip pasirodė, kad labai nedaug, nes įsivaizdavau, jog prisuku bent po kelis šimtus gramų :)

Ir kaip jau sutarėm - kas nori savo kūrybą čia pasidalina, kas nenori - pasilieka prisiminimus sau.

Ačiū už kompaniją :)
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Juodšilių popietės 2015

Post by Kėnis »

Netyčia užmečiau akį ir į šią temą, kurią visai buvau pamiršęs... Su nuotraukom prisiminimui, matau, liūdnai. Bet gal taip ir geriau :))

Na, o kas link piešimo-formavimo bandymų su tais "daugiakamieniais", tai įvadas apie jas .
Post Reply