BonsaiVilnius.lt - treji

Post Reply
User avatar
BonsaiVilnius
Posts: 56
Joined: 2012 Sep 01, 21:30

BonsaiVilnius.lt - treji

Post by BonsaiVilnius »

Kas nežino - pasakysiu, kas pamiršo - priminsiu. Vasario 11 dieną BonsaiVilnius.lt svetainei sueina treji metai. Iki sukaktuvių - mėnuo ir kelios dienos. Gal bus ta proga kokių minčių ir pasiūlymų?
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: BonsaiVilnius.lt - treji

Post by Skirpstas »

Gal kaip ir pernai kokį meet'ą kur nors organizuoti? Bet greičiausiai susirinktų tie patys veidai, o ir apkalbėję esam kas ką augina, nebent pasikeitimais pasidalinti.
Gaila, kad ne augalų prekybos sezonas - tada siūlyčiau susirinkti ir prakarpyti-pravieluoti vieną kokį medelį. Taip netuščiom, kad vienas dirba, o kiti stebi, bet su diskusija, pvz. kas kaip įsivaizduoja formuojamą medelį ateityje, ar kokiu stiliumi jį formuoti ar pan. Gal kas kitokią mintį turi?
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: BonsaiVilnius.lt - treji

Post by Kėnis »

Ne visi "veidai" yra užsiregistravę forume, taigi, greičiausiai pamirš :) Nebent jiems primins šiandien pradėtas pildyti Renginių kalendorius'2013 svetainėje

Na, taip jau prieš tris metus gavosi, kad pirmasis įrašas svetainėje atsirado patį viduržiemį, ką aš padarysiu. Istorijos nepakeisi :)

Beje, vasario 11-oji šiemet iškrenta ta bjauria diena pirmadieniu...

O šiaip aš asmeniškai kol kas nuomonės dar neturiu, jaučiu, kad pasiduosiu įtakai :)
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: BonsaiVilnius.lt - treji

Post by Kėnis »

Na, ką, turbūt ta kryptim reiks ir toliau veikt. Kinrožių formavimas, kalifornijos skysčio "virimas", bonsai kultūros perspektyvų aptarimas prie šviežių baravykų sriubos - man asmeniškai laikas prabėgo smagiai ir greitai. Dėkui sudalyvavusiems už kompaniją :)
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: BonsaiVilnius.lt - treji

Post by Skirpstas »

Tikrai laikas neprailgo, nepaisant pirmojo susvilusio blyno Kalifornijos skysčio virime :)
User avatar
Taza
Posts: 257
Joined: 2012 Oct 02, 19:43

Re: BonsaiVilnius.lt - treji

Post by Taza »

Labai prasmingai praleistas šeštadienis su puikia kompanija. Dėkui jums! P.S. labai skani šviežių baravykų sriuba, viduržiemy, buvo egzotika. :-D Beje, dalis platano sėklų jau susodinta, laukiu kažkokio veiksmo. ;-)
Post Reply