Fikusas (Giedriaus istorija)

Kiekviena tema skirta vienam medžiui. Čia kiekvienas norintis pristatyti konkretų savo augintinį gali sukurti naują temą konkrečiam medžiui, jo formavimo istorijai bei pokyčiams aprašyti.
Post Reply
User avatar
Giedrius
Posts: 393
Joined: 2013 May 16, 18:37

Fikusas (Giedriaus istorija)

Post by Giedrius »

Pabandysiu ir aš čia pradėti fikuso istoriją :)
Giedrius wrote:2014 Rgs 13, 11:07 Mano šiųmetinis eksperimentas iš šakelės nuo kito fikuso kuris kaip kambarinė gėlė. Pradžiai buvo vėluotas, vėliau kai vielos pradėjo rėžtis į žievę jas pašalinau bet kamienas jau forma laiko, dar tik papildomai su virvėm tą forma bandau prilaikyti, gan sparčiai auga, manau kitais metais kamienas jau daug masyvesnis bus.
2014-09-13
2014-09-13
Šiuo metu kamienas kiek pastorėjęs, bet svarstau apie persodinimą gal į dar didesnį vazoną, nors neatmetu galimybės ir į tą patį. Manau jog geriausia bus pasiruošti planui B didesnį vazoną, o persodinant pasimatys šaknyno dydis ir būklė ir nuspręsiu vietoje ar perkelti į didesnį ar palikti sename, tik jau su nauju substratu. O tuo pačiu ir įkelsiu foto :)
User avatar
Kaštonas
Posts: 1019
Joined: 2012 Sep 04, 19:24

Re: Fikusas

Post by Kaštonas »

Pamenu savo granatą lygiai tokiu pat būdu buvau apraišiojęs, taip pat ir vieną iš pušų, kurios dar jūs nematėte. Kartais kaip medelis išstypęs jo apsukti viela nesinori, todėl reikiamui lenkimui išgauti puikiai tinka ir toks "virvelinis" būdas. Be to, jis žymiai pigesnis. Gerai, lauksime tavo fikuso pokyčių.
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Fikusas (Giedriaus istorija)

Post by Kėnis »

Ta pati, kaip ir Skirpsto negerovė - besikaupiančios apnašos kamieno apačioje.
Bet medis vešlus, gal net per daug "sultingas". Reiktų pabalansuoti su trąšomis per šį vegetacijos sezoną. Visom trąšom - taip (ypač mikroelementam), o azotui - ne visiškai ne, bet taip "ant bado dietos ribos".
O kaip jis žemą pergyveno? Nuotrauka tai daryta pernai metų rugsėjį.
User avatar
Giedrius
Posts: 393
Joined: 2013 May 16, 18:37

Re: Fikusas (Giedriaus istorija)

Post by Giedrius »

Matau labai nekantraujat :) tai įkelsiu nuotrauką kaip atrodo dabar. Visai negenėtas žiemos metu, tai va savaitgalį laukia persodinimas, pagenėjimas. O dėl tręšimo kodėl taip? nes kaip tik nusipirkau ir tabletinių trąšų norėjosi išbandyt :))
2015-03-26 23.14.41.jpg
User avatar
Kaštonas
Posts: 1019
Joined: 2012 Sep 04, 19:24

Re: Fikusas (Giedriaus istorija)

Post by Kaštonas »

O aš kaip tik Kėniui šiek tiek prieštaraučiau ir tręščiau jį. Juk greičiau augtų ir storėtų. Rezultatas atsirastų greičiau. O pastebėjimui, tai mano paties medeliai šiaip netręšiami. Todėl patarti kažko tikrai negalėčiau. :D
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Fikusas (Giedriaus istorija)

Post by Kėnis »

Man tai kilo klausimas - Giedriau, o kodėl laistai stipria srove? Kur kantrybė dingo? :)
Post Reply