Apie forumą

Forumą skaityti ir jame diskutuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę dalyviai. Prieš registruojantis, prašome įdėmiai perskaityti FORUMO TAISYKLES
Vartotojo avataras
BonsaiVilnius
Pranešimai: 56
Užsiregistravo: 2012 Rgs 01, 21:30
Miestas: Vilnius
Kontaktai:

Apie forumą

Standartinė BonsaiVilnius » 2012 Rgs 03, 09:04

Sveiki,

Jūs užsukote į BonsaiVilnius.lt svetainės pokalbių forumą. Šis forumas skirtas bonsų kultūrai, medžiams, jų auginimui, formavimui.

Per daugelį metų teko išbandyti įvairias bendravimo internetinėje erdvėje formas, įvertinti jų pranašumus ir trūkumus. Viešieji Skype ir panašūs kanalai nepasitesina, nes viskas vyksta realiuoju laiku ir ne visada žmogus, galintis jums padėti yra tuo metu "kitam laido gale". Socialiniuose tinkluose ne ką geriau - viskas rodoma vienu srautu, kuriame labai "sėkmingai" pasimeta geri patarimai, po kurio laiko mes jų tiesiog nebesurandam, nes turim "laiko juostą" atsukti toli atgalios. Be to, šios bendravimo priemonės viska mums parodo viena linija, informacija nėra sisteminama temomis. Būtent šiuo aspektu forumas turi neginčijamus privalumus. Žinoma, galima pasiklausti ir elektroniniu paštu, parašius BonsaiVilnius.lt administracijai. Bet ar įsivaizduojate, kiek kartų tenka atsakinėti vis į tuos pačius klausimus... Tai - labai neefektyvu.

Šiais laikais internete yra labai daug informacijos apie estetinį medžių (tame tarpe ir bonsų) formavimą. Tačiau taip jau yra, kad kiek tos teorijos bebūtų, praktikoje susiduriam su situacijomis, kai tikrai nebežinom ką daryt: medis nyksta, neišeina formuoti taip kaip norėtųsi, nesam tikri, kaip savo augintinį prižiūrėti. Teorinių sprendimų begalės, kaip pasirinkti geriausią praktiniam įgyvendinimui? Tokiu atveju drąsiai registruokitės ir klauskite.

Kita medalio pusė: jei jums kažkas gerai pavyko ir esate tai užfiksavę fotoaparatu, kodėl gi nepasidalinus savo patirtimi su bendraminčiais. O ir atsakyti į klausimus, padėti kitam išsiaiškinti nėra jau taip sunku.

Taigi, nuo 2012-ųjų rugsėjo pirmosios BonsaiVilnius.lt svetainėje ima veikti šis nedidelis forumas "Bonsų giraitė". "Bonsų giraitės" tikslas ne "vystyti forumą", kad jame būtų begalės pašnekesių, o tiesiog padėti išsiaiškinti rūpimus klausimus ar pasigirti pasiekimais. Taigi, į replikas "kodėl čia taip tylu?" ar pareiškimus "na, šis forumas smigęs" bus žiūrima kaip į taisyklių pažeidimus, taip pat kaip ir į įvairiausias komunikacijos gerinimo analizes, psichoanalizes ar begalinį emocijų reiškimą "veidukų" pagalba.

Na, gal užteks to pristatymo - nuo šnekų medžiai geriau neauga. Susidomėjote, turite klausimų - kviečiu registruotis ir... malonaus bendravimo! Jei dar nežinote, kokį forumo dalyvio vardą pasirinkti, gal padės medžių horoskopas.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 0 ir 0 svečių