Pastebėta Lietuvoje

Pirkimo, pardavimo, paieškų skelbimai
Kolektyviniai prekių užsakymai
User avatar
Taza
Posts: 257
Joined: 2012 Oct 02, 19:43

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Taza »

Šiandien apsilankęs Ermitaže Vilniuje pamačiau, jog 30% nuolaida visiems bonsai medeliams. Gal ką sudomins. ;)
User avatar
Kaštonas
Posts: 1019
Joined: 2012 Sep 04, 19:24

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kaštonas »

O kokie tai medeliai ? Daugiausiai fikusai turbūt.
User avatar
Taza
Posts: 257
Joined: 2012 Oct 02, 19:43

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Taza »

Didžiausią dalį sudarė Carmonos, Fikusai, guobos. Buvo dar ligustrų. ;)
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Skirpstas »

Šios akcijos galiojimas: nuo 2014 01 09 iki 2014 01 29, tai labai skubėti neverta, nebent pirmieji renkasi iš didesnio kiekio :)
User avatar
Taza
Posts: 257
Joined: 2012 Oct 02, 19:43

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Taza »

Šiandien dar kartą apsilankiau Ermitažo oranžerijoje. Ir tikrai likau nustebintas medžiais kuriuos išvydau. Žinoma, didžioji dalis tradicinių "išmatavimų" guobos, carmonos, kamelijos, fikusai. Grįžtant prie to kas man paliko malonų įspūdį, kuris itin glaudžiai susijęs su kaina (30% nuolaida dar galioja). :)) Tai buvo ligustrai. Jų ūgis apie 0,5 m kai kurių kiek mažesnis, ūgliai gana nemaži - medžiai stiprūs. Paanalizavus detaliau pastebėjau, kad nebariai gana neblogi aišku šakos aplaužytos, bet tai menka bėda žinant kad tai gerai atželiantis medis. Deja, nebuvau ratuotas ir prie -15 C nesinorėjo autobusu temptis tokio milžino, nors kaip ten man tikino konsultantės supakuotų į popierių bei aptrauktų dideliu maišu. Tačiau, pagailėjau medžių ir jie ten taip ir liko laukti šeimininkų.
O štai jų nuotraukos:
Photo 2014-01-20 11 20 09 (638x800).jpg
Photo 2014-01-20 11 30 36 (618x800).jpg
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kėnis »

Nepatikrintais duomenimis Vilniaus Ermitaže gausus Acer palmatum 'Katsura' sodinukų užvežimas.
Šios veislės lapai šviesiai žali ar gelsvi, raudonu krašteliu. Sprogstančio 'Katsura' (medelis kairėje)
User avatar
Kaštonas
Posts: 1019
Joined: 2012 Sep 04, 19:24

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kaštonas »

Įdomu kokia kaina ?
User avatar
Giedrius
Posts: 393
Joined: 2013 May 16, 18:37

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Giedrius »

Aš jaučių atliksiu šeštadienį žvalgybą :)
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kėnis »

Nežinau, tiesiog gavau pranešimą, kad jų yra. Kaina man irgi būtų įdomu, kaip ir bendras sodinukų vaizdas. Aš gal kitą savaitę rasiu laiko per pietus nušokt pasižvalgyt. Gal dar kas nors iki to laiko atsiras.

Giedriau, jei eisi žvalgybon, gal spragtelsi? Aš išsiaiškinau, kad Ermitaže jie leidžia prekes (bent jau augalus tai tikrai) nusifotografuot mobiliuoju telefonu, bet neleidžia fotoaparatu.
User avatar
Giedrius
Posts: 393
Joined: 2013 May 16, 18:37

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Giedrius »

Spragtelsiu jei tikrai vaziuosiu :) nesunku, o su mobiliuoju ir nesunku nufotkinti jog tai neatrodytu kaip fotografavimas ;)
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Skirpstas »

Tai ar jau bžvalgyba vykdyta??
User avatar
Giedrius
Posts: 393
Joined: 2013 May 16, 18:37

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Giedrius »

Vakar pasikeitė planai tad nebeužsukau, nežinau ar pavyks ir šiandien :/ na jei kas užsuksit ankščiau nei aš spragtelkit :)
Kėkštas
Posts: 318
Joined: 2014 Mar 09, 20:53

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kėkštas »

Buvau užsukęs spragtelt neturėjau su kuo, yra nemažai Acer Palmatum 'Katsura', bet labai maži 20Lt, kiek didesni ale su bonso etikete, apie 80Lt, tik iki bonso ten labai toli. Mažajį vieną nusipirkau, tai įdedu fotkę...
WP_000964.jpg
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kėnis »

Nu gražus sveikas medelis, tik matyt jau kai išsprogo tai tose parduotuvių salėse šviesos negavęs, nes lapų kraštų raudoni apvadai beveik nesimato. Ne į temą, bet jauna lapija turėtų atrodyti panašiai. Ir tai dar tas apvadas turėtų būt labiau "koncentruotas".
katsura lapija.JPG
Bet po savaitės kitos ant saulės turėtų šios nusispalvinimo "klaidos" išnykti.
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kėnis »

Vilniaus Ermitažas - Acer palmatum 'Artropurpureum' ir "Orange dream'. Kainos kažkaip nepažiūrėjau, tokie 40-50 cm aukščio, bet liaunais stiebais. Pastebėjau, kad 'Orange dream' skiepytas, ir kai kurie gan nenusisekę (nesutampa įskiepis su poskiepiu). Gaila, šiemet lyginant su praeitais metais klevų užvežimas gana "lakoniškas".
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kėnis »

Ikea Vilniuje net apspangau iš nuostabos prie virtuvės baldų (smulkmės) pamatęs "formavimo staliukus bonsams". Kažkada mačiau tokius BonsaiSodas.lt parduotuvėje (net pasitikrinau, ar dabar jų ten nėra, kad nepadarius čia kažko "antireklamiško"). Kaina 19 Lt su centais...
staliuks.JPG
staliuks.JPG (48.16 KiB) Viewed 7228 times
User avatar
Giedrius
Posts: 393
Joined: 2013 May 16, 18:37

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Giedrius »

Ačiu! manau kad jamsim šitą reikalą ;)
User avatar
Giedrius
Posts: 393
Joined: 2013 May 16, 18:37

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Giedrius »

Tai va įsigijom, kaip už tokią kaina gan neblogas. Pagaliau galėsiu žmoniškai prie medžių "kuistis".
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Pastebėta Lietuvoje

Post by Kėnis »

Draugaujantiems su LUKOIL: iki rudens žaidimas-akcija kartu su Fiskars. Už 30 lt užsipylus gauni lipduką, už 15 lipdukų gali nusipirkt pjūkliuką su 40% nuolaida - t.y. 69 lt. Gal specialiai kavos pirkt į tas degalines važiuot ir neapsimoka dėl lipdukų, bet jeigu pakeliui... :)
Post Reply