Laistymo sistema balkone

Pirkimo, pardavimo, paieškų skelbimai
Kolektyviniai prekių užsakymai
Post Reply
Kėkštas
Posts: 318
Joined: 2014 Mar 09, 20:53

Laistymo sistema balkone

Post by Kėkštas »

Sveiki, gal kam balkone būtų aktuali tokia laistymo sistemėlė, pats planuoju įsigyti Ebay, susikoperavus šiek tiek atpinga siuntimas, kaina išeina 40-50Lt. vandens maišelio tūris 10 litrų

http://www.ebay.co.uk/itm/INSTANT-DRIP- ... 2ecf84f4de
1.JPG
2.JPG
User avatar
Giedrius
Posts: 393
Joined: 2013 May 16, 18:37

Re: Laistymo sistema balkone

Post by Giedrius »

Įdomus ir svarstytinas variantas, tik klausimas kiek efektyvu o kiek tik šiaip graži idėja. Detalesnio aprašymo neradau, įdomu koks reguliavimas to lašėjimo.
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Laistymo sistema balkone

Post by Kėnis »

Man atrodo, kad tas geltonas antgalis sukiojasi ir viską sutvarko ;)
Kėkštas
Posts: 318
Joined: 2014 Mar 09, 20:53

Re: Laistymo sistema balkone

Post by Kėkštas »

Efektyvumas toks, kad vidurdieny, kuomet per daug saulės ir kaitros, tie lašeliai po truputį kapsi. Pas mane saulėtą dieną būna sausa kaip Sacharoj. O sistema paprasta kaip trys kapeikos, maišas su vandeniu kabo aukčiau nei nuvesta šlangelė, o per tuos vožtuvėlius pastoviai sunkiasi vanduo. Nežinau ar yra galimybė, jei ne galima ir pačiam pasitobulint, vėsią dieną visai užsukt vandenį.
User avatar
Giedrius
Posts: 393
Joined: 2013 May 16, 18:37

Re: Laistymo sistema balkone

Post by Giedrius »

Na reiks pagalvoti, per vasaros kaitras vienas kitas lašas darbo valandomis balkone laikomiems medeliams nepakenktų.
Kėkštas
Posts: 318
Joined: 2014 Mar 09, 20:53

Re: Laistymo sistema balkone

Post by Kėkštas »

Jeigu kam dar reikės, tai iki ketvirtadienio pagalvokit, tada užsakinėsiu
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Laistymo sistema balkone

Post by Kėnis »

Aš galiu ir dabar pasakyt, kad pasirašau. Lauksiu žinių apie užsakymą, kur ir kiek pervest pinigų, ar atsiskaitysim grynais pasiimant sistemą.
User avatar
Giedrius
Posts: 393
Joined: 2013 May 16, 18:37

Re: Laistymo sistema balkone

Post by Giedrius »

Na manau ir aš prisijungsiu :) vasaros metu tikrai pravers, darbo metu per pačius dienos karščius o ir išvažiuojant savaitgaliui taip pat... Taip kad "count me in" ;)
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Laistymo sistema balkone

Post by Kėnis »

Galima daug diskutuoti, ar tokia sistema tinka bent kokiam substratui, bet kol nepabandysim, nežinosim :)
Jei substrate daug smulkių dalelių, humuso (pvz., durpių), turėtų veikt. O va ar žvyringuose, stambių frakcijų substratuose vanduo gerai sklaidysis - klausimas. Bet viską reik išbandyt praktiškai :)
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Laistymo sistema balkone

Post by Skirpstas »

Bala nematė, skaičiuokite ir mane, o po to žiūrėsiu kaip ten ta sunkio jėga verčia tą vandenį tekėti :)
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Laistymo sistema balkone

Post by Kėnis »

Ar tik nebūsi pavėlavęs. Aš jau prieš kelias valandas Kėkštui pinigus pervedžiau. "Iki ketvirtadienio" lyg ir baigėsi vidurnaktį ;)
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Laistymo sistema balkone

Post by Skirpstas »

Tikėsiuosi, kad studentai iki vėlumos prie interneto nesėdi bei miega ilgai ir dar spėsiu į tą nuvažiuojantį traukinį :)
User avatar
Giedrius
Posts: 393
Joined: 2013 May 16, 18:37

Re: Laistymo sistema balkone

Post by Giedrius »

Na gavau iš Kėkšto laišką kad užsakė tris vnt. tai spėju Skirpstas bus pavėlavęs.
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Laistymo sistema balkone

Post by Skirpstas »

Na ir gerai, nes šiek tiek skeptiškai į tą daiktą žiūrėjau, nes kažkaip vien nuo sunkio jėgos, kad bėgtų vanduo, tai man nepatikina, nes kai jau vanduo į pabaigą maišelyje turėtų būti, paskutiniai medeliai vargu ar vandens jau begautų...
Lauksiu išbandžiusiųjų atsiliepimų ;)
User avatar
BonsaiSodas
Posts: 136
Joined: 2013 Apr 01, 18:37

Re: Laistymo sistema balkone

Post by BonsaiSodas »

Na į šį klausimą galiu atsakyti, nes naudojame tik modernesnę sistemą ir ji veikia bet kokiame grunte, tik aišku stebėti dirvos drėgnumą vienaip ar kitaip reikia. Bet kelionių atveju tai yra geras dalykas.
Sėkmės visiems įsigyjantiems, o bonsaisodas.lt ateityje taip pat turės panašių ir modernesnių laistymo sistemų :)
Kėkštas
Posts: 318
Joined: 2014 Mar 09, 20:53

Re: Laistymo sistema balkone

Post by Kėkštas »

Skripstai, teks pačiam pirkimą organizuotis, nesulaukiau pageidavimo laiku, tai ir padariau užsakymą :)
User avatar
Skirpstas
Posts: 1422
Joined: 2012 Aug 29, 10:24

Re: Laistymo sistema balkone

Post by Skirpstas »

Palauksiu užsisakiusiųjų nuomonės išbandžius šią sistemą ir jeigu atsiliepimai bus teigiami, užsiimsiu užsakymu arba palauksiu ką ten bonsaisodas.lt pasiūlys :)
User avatar
Giedrius
Posts: 393
Joined: 2013 May 16, 18:37

Re: Laistymo sistema balkone

Post by Giedrius »

Ar jau panaudojo kas iš užsisakiusiųjų? pas mane dar vis padėta ir laukia didesnių karščių, pirmajam testavimui.
User avatar
Kėnis
Posts: 3361
Joined: 2012 Jun 07, 21:53

Re: Laistymo sistema balkone

Post by Kėnis »

Aš irgi dar ne, nes tie medžiai, kuriems ji buvo numatyta iškeliavo į lauką ir yra sėkmingai palaistomi kartu su lauko augalais arba lietaus.

Bet visais atvejais, gal jau apie praktinį panaudojimą keliamės į . O Čia sugrįšim, kai vėl užsiimsim (jei užsiimsim) laistymo sistemėlių pirkimais ;)
Post Reply